11:13 19.01.2021

НКРЕКП схвалила проект постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

1 хв читати
НКРЕКП схвалила проект постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Відповідне рішення про схвалення проекту постанови щодо внесення змін до постанов від 16 і 30 грудня 2020 року, яка затвердила тарифи для 14 операторів ГРС, ухвалено на засіданні у вівторок.

Її буде розміщено на сайті регулятора для внесення зауважень і пропозицій із метою остаточного затвердження.

"Пояснювати тут нічого. Вся країна говорить про це рішення", - сказав голова НКРЕКП Валерій Тарасюк під час засідання.

При цьому він додав, що оскільки тарифи мають почати діяти з 1 лютого, комісії необхідно встигнути опрацювати всю процедуру.

Як повідомлялося, НКРЕКП розробила проект постанови про зниження тарифів для 14 операторів ГРС, яка передбачала рівень зниження від 3,5% (для ПрАТ "Гадячгаз") до 30% (для ТОВ "Газовик"). Загалом тарифи операторів ГРС пропонується встановити на рівні не вище ніж 1,79 грн/куб. м.

Згідно з обґрунтуванням до проекту постанови, необхідність її ухвалення зумовлена численними зверненнями громадян, із метою недопущення соціальної напруги серед населення та додаткового захисту споживачів природного газу.

Прем'єр-міністр Шмигаль на урядовому засіданні 18 січня заявив, що Кабінет Міністрів очікує обмеження НКРЕКП тарифу на розподіл газу облгазів на рівні 1,79 грн/куб. м.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА