Інтерфакс-Україна
15:55 20.01.2021

"МАУ" пропонує Міністерству охорони здоров'я переглянути умови для в'їзду до України вакцинованим іноземцям

1 хв читати
"МАУ" пропонує Міністерству охорони здоров'я переглянути умови для в'їзду до України вакцинованим іноземцям

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) звернулася до міністра охорони здоров'я Максима Степанова з пропозицією переглянути та затвердити нові правила в'їзду до України вакцинованих осіб за наявності фізичного чи електронного сертифікату про щеплення від COVID-19.

Як наголошується у повідомленні авіакомпанії, поширеному в середу, перегляд правил в'їзду для вакцинованих осіб посприяє поступовому збільшенню пасажиропотоку в країні, а також позитивно вплине на формування вакцинальної кампанії в Україні.

У "МАУ" зазначають, що на сьогодні набирає обертів масова вакцинація людей у всьому світі, у зв'язку з чим Всесвітня організація здоров'я, країни-члени ЄС, а також міжнародні організації у сфері авіаційного транспорту дискутують про впровадження електронного сертифіката про вакцинацію від COVID-19 для спрощення перетину міжнародних кордонів.

"При цьому, за даними Міністерства охорони здоров'я України, країни в активній стадії вакцинації входять до переліку так званих країн червоної зони станом на 18 січня 2021 року, що для пасажирів означає обов'язкову самоізоляцію одразу після прибуття або повторне проходження ПЛР-тесту", - наголосили в "МАУ".

Як повідомлялося, раніше "МАУ" заявила про готовність до перевезення вакцин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

Є певне затягування з призначенням СЕО "Укренерго" через додаткову оцінку кандидатів – глава київського офісу ЕС

Банки Укрсиб та Креді Агріколь проведуть техроботи 24 та 27 травня перед зниженням P2P ліміту до 100 тис. грн

Власник "Парусу" та готелю "Україна" Кріппа може купити Міжнародний виставковий центр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА