Інтерфакс-Україна
18:22 20.01.2021

Київ розпочне експеримент із працевлаштування безробітних до ІТ-сфери

1 хв читати
Київ розпочне експеримент із працевлаштування безробітних до ІТ-сфери

Міністерство економіки спільно з Мінцифри та Державним центром зайнятості у Києві розпочнуть експеримент із перекваліфікації безробітних у IТ-фахівців із подальшим працевлаштуванням щонайменше на рік із місячною оплатою в розмірі щонайменше двох мінімальних зарплат.

Відповідне рішення затверджено на урядовому засіданні в середу.

Як зазначило Мінекономіки на сайті у середу, учасниками експерименту стануть роботодавці з IТ-бізнесу, а також профільні освітні установи, відібрані за низкою критеріїв: вони повинні мати щонайменше п'ять років роботи та відповідну матеріально-технічну базу.

Кандидати для такого навчання відбиратимуться серед добровольців із зареєстрованих у Київському міському центрі зайнятості безробітних, зазначено у проекті постанови уряду.

Навчання триватиме понад шість місяців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА