20:02 20.01.2021

"Нафтогаз" запустив новий газопровід для збільшення щорічного видобутку газу на 55 млн куб. м

1 хв читати
"Нафтогаз" запустив новий газопровід для збільшення щорічного видобутку газу на 55 млн куб. м

 Дивізіон "Нафтогазу" "Розвідка та видобуток" запустив у січні новий газопровід протяжністю 18,8 км, який дасть змогу забезпечити додатковий видобуток 150 тис. куб. м газу на добу.

"Такого показника вдалося досягти у результаті перенаправлення потоку газу у внутрішні мережі компанії, що дало змогу знизити робочий тиск у виснаженому родовищі", - йдеться у повідомленні на сторінці дивізіону у Facebook.

Газопровід з'єднає Чутівське і Розпашнівське родовища групи. Будівництво газопроводу з усією необхідною інфраструктурою було здійснено за вісім місяців.

"Загальна пропускна здатність нового газопроводу - 500 тис. куб. м на добу. Він забезпечить подачу газу для компримування та комплексної підготовки на вузловій Хрестищенської дотискної компресорної станції. Розширення вузьких місць у наземній інфраструктури - це необхідні рішення для стабілізації видобутку", - зазначили у "Нафтогазі".

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА