Інтерфакс-Україна
13:49 27.01.2021

Кабмін пропонує з 2022 року встановити щорічну індексацію пенсій не пізніше ніж 1 березня - Шмигаль

1 хв читати
Кабмін пропонує з 2022 року встановити щорічну індексацію пенсій не пізніше ніж 1 березня - Шмигаль

 Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді з 2022 року встановити щорічну індексацію пенсій не пізніше ніж 1 березня, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд пропонує з 2022 року встановити щорічну індексацію пенсій не пізніше 1 березня. Сьогодні ми затвердили відповідний законопроект, який має на меті вдосконалення пенсійного законодавства і відповідно зростання пенсійного забезпечення громадян", - написав Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

"Це питання більше не має бути елементом політичних маніпуляцій. Ми пропонуємо зробити все прозоро та встановити чіткі терміни, коли повинна відбуватись індексація", - додав глава уряду.

Зазначається, що законопроект також пропонує врегулювати питання індексації пенсій деяких категорій громадян, індексація пенсій яких раніше не здійснювалася.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА