15:04 27.01.2021

Українські курортні готелі показали майже 100% завантаження в новорічний період

2 хв читати
Українські курортні готелі показали майже 100% завантаження в новорічний період

Українські курортні готелі показали майже 100%-ве завантаження в новорічний період, при цьому показник трохи знизився під час січневого локдауну.

"Починаючи з 25 грудня 2020 року щоденне завантаження готелів коливалося від 75% до 100%. Для Буковелю сезон видався успішним. Святкові дати були завантажені на 97%", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" засновник мережі готелів Ribas Hotels Group Артур Лупашко.

За його словами, середній тариф (ADR) у святковий період становив 5,5-6 тис. грн.

Лупашко зазначив, що з початком локдауну потік туристів практично не скоротився. Проте на ринку спостерігався ціновий демпінг - готелі знижували ціни на випадок скорочення туристичного потоку під час січневих карантинних обмежень.

Водночас у Reikartz Hotel Group відзначили значний приріст у завантаженні готелів і в новорічний період, і на Різдво. При цьому майже третина бронювань припала на другу половину грудня, тоді як традиційно бронювання на зимові свята відбуваються у вересні-листопаді.

"На початку грудня гостей занепокоїла інформація про ймовірне запровадження локдауну з 25-го числа, але офіційне спростування цієї інформації відразу стимулювало зростання бронювань за всіма курортними напрямами. Зменшення мобільності населення засвідчує, що переважна кількість гостей приймає рішення про поїздку за кілька днів до початку, тоді як у період до пандемії такі рішення приймали за кілька місяців", - повідомила агентству керівник відділу роботи з курортними готелями Reikartz Hotel Group Христина Кагуй.

Як повідомлялося, згідно з опитуванням Асоціації готелів і курортів України, близько 70% готелів планують продовжувати роботу, незважаючи на карантинні обмеження.

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА