Інтерфакс-Україна
15:22 27.01.2021

НБУ вирішив ліквідувати Місто Банк

1 хв читати
НБУ вирішив ліквідувати Місто Банк

 Національний банк України (НБУ) 26 січня ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Місто Банку (Одеса), повідомляється на сайті регулятора в середу.

"НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення від 26 січня 2021 №25-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Місто Банку", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, НБУ 14 грудня відніс Місто Банк до категорії неплатоспроможних у зв'язку зі зменшенням нормативів капіталу на 50% і більше від мінімального встановленого рівня через втрату одного з основних активів - підприємства з переробки сої у Херсонській області, балансовою вартістю понад 271 млн грн, або майже 17% від усіх активів банку.

Місто Банк було засновано у 1993 році. За даними НБУ, на 1 січня 2020 року основними акціонерами фінустанови були Іван Фурсін, який прямо й опосередковано володів 97,180668% акцій банку, громадянин Латвії Ігор Буймістер - 1,811499%.

Станом на 1 жовтня 2020 року банк за розміром загальних активів посідав 53-тє місце (1,498 млрд грн) серед 74 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління

Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики

"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"

Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти

Кабмін ухвалив одноразову виплату 7,5-15 тис. грн соціально важливим ФОП та кредити на енергообладнання по "5-7-9" під 0%

Індекс українських акцій на Варшавській біржі зріс на 7,9% на новинах про мирні переговори

Голова енергокомітету наполягає на розірванні "Енергоатомом" договорів про продаж е/е від 14 січня, укладених до підвищення прайскепів

Партнери G7 з енергетичної підтримки України підтвердили надання заявлених і нових пакетів – Міненерго

Українським морським коридором перевезено 100 млн тонн зерна — Кулеба

ЄБРР покриє 60% ризику за кредитом Укрсиббанку на $17 млн для Yednist' Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА