Інтерфакс-Україна
10:03 28.01.2021

МХП у 2020 році наростив продаж курятини на 4%, у IV кв. - на 10%

2 хв читати
МХП у 2020 році наростив продаж курятини на 4%, у IV кв. - на 10%

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) у жовтні-грудні 2020 року реалізував 174,26 тис. тонн курячого м'яса, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2019 року.

Згідно з біржовим повідомленням компанії в четвер, продаж курятини загалом за підсумками року зріс на 4% - до 698,02 тис. тонн.

МХП уточнив, що експорт курятини у четвертому кварталі зріс на 8% - до 94,71 тис. тонн, а загалом за рік - на 5%, до 373,73 тис. тонн.

Згідно з повідомленням, середня ціна кг курятини минулого року (без ПДВ) знизилася на 5% у гривні проти 2019 року - до 36,11 грн, а в доларах - на 9%, до $1,34. У четвертому кварталі середня ціна становила 38,49 грн, або $1,36, що відповідно на 11% більше і 5% менше за показники четвертого кварталу 2019 року.

Компанія також уточнила, що словенська Perutnina і її виробництва в Хорватії та Сербії, чиї показники тепер даватимуть окремо як європейський операційний сегмент, продала в четвертому кварталі 15,17 тис. тонн курятини, що на 7% більше, ніж у четвертому кварталі 2019 року. Загалом за рік її продаж становив 63,01 тис. тонн проти 59,8 тис. тонн у 2019 році.

Середня ціна продажу на поточний рік знизилася на 4% - до EUR2,52 за кг, а в четвертому кварталі - на 6%, до 2,48 EUR за кг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Страховики України продовжують об’єднуватися та виходити на міжнародний ринок - з’їзд ЛСОУ

Всі виплати "Національного кешбеку" за серпень відбудуться наступного тижня - глава Мінекономіки

Українським морським коридором уже пройшло 92 млн тонн зерна - Кулеба

Імпорт молокопродуктів Україною у жовтні переважав експорт у 1,5 раза - аналітики

Україна в жовтні наростила на 26% експорт льону, основні покупці – країни ЄС

В Україні зростає кількість водоканалів з ВДЕ для стабілізації енергопостачання і водозабезпечення – НКРЕКП

"Українські розподільні мережі" роз'яснили різницю між п'ятьма видами графіків обмежень е/е, які застосовує "Укренерго"

Врожай-2025 буде на 6% більшим за минулорічний завдяки зерновим культурам - міністр

Замголови профільного комітету Ради наполягатиме на фінансуванні держзамовлення на пасажирські вагони для КВБЗ

Уряд компенсуватиме 30% тіла кредиту, залученого фізособами для придбання електрогенеруючих установок з альтернативних джерел енергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА