11:25 28.01.2021

Голова НКРЕКП не виключає можливості укрупнення обленерго для зниження тарифів

1 хв читати
Голова НКРЕКП не виключає можливості укрупнення обленерго для зниження тарифів

Голова Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк не виключає можливості укрупнення операторів систем розподілу (ОСР, обленерго) для зниження тарифів на електроенергію.

"Тариф - це не цифра, яку можна ставити вищою або нижчою, вона складається зі складових. Ці складові на Луганщині, на жаль, вище, ніж в інших областях через те, що електромережі розтягнуті, а промисловість залишилася на непідконтрольній території. Ми як держава маємо дуже відповідально підходити до таких випадків і, можливо, також ухвалити законопроект про укрупнення обленерго за аналогією з облгазами", - сказав він під час виступу у Верховній Раді у четвер.

Як повідомлялося, енергорегулятор розробив проект постанови про зниження тарифів для 14 операторів ГРС, який передбачав рівень зниження від 3,5% (для ПрАТ "Гадячгаз") до 30% (для ТОВ "Газовик"). Загалом тарифи операторів ГРС пропонується встановити на рівні не вище ніж 1,79 грн/куб. м (без ПДВ).

НКРЕКП 19 січня схвалила зниження тарифів на розподіл газу з 1 лютого для 14 операторів газорозподільних мереж.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 25 січня повідомив, що законопроект про укрупнення газорозподільних компаній Кабінет Міністрів направить до Верховної Ради найближчим часом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА