Інтерфакс-Україна
19:35 01.02.2021

Мінекономіки розпочне розподіл тарифної квоти на цукор-сирець із 5 лютого

1 хв читати
Мінекономіки розпочне розподіл тарифної квоти на цукор-сирець із 5 лютого

Мінекономіки з 5 лютого 2021 року розпочне прийом заявок у рамках розподілу тарифної квоти на ввезення в Україну цукру-сирцю з тростини серед імпортерів.

Як повідомляється на сайті Мінекономіки в понеділок, квоту на ввезення цукру-сирцю в 2021 році встановлено на рівні 260 тис. тонн.

За даними Держстату, у 2020 році в Україну було імпортовано 1,88 тис. тонн цукру на $1,8 млн, що на 39,2% і 9,8% більше порівняно з 2019 роком. Експорт цукру з України минулого року становив 150,6 тис. тонн у натуральному і $59,34 млн у грошовому еквіваленті, зменшившись порівняно з 2019 роком відповідно на 30,3% і 36,4%.

За інформацією Національної асоціації цукровиків "Укрцукор", на 12 січня виробництво цукру в Україні в 2020/2021 маркетинговому році становило 1021,1 тис. тонн за прогнозу виробництва на весь МР 1,2 млн тонн, що на 15% менше за показник 2019/2020 МР. Цього МР у країні функціонували 30 цукрових заводів, які переробили 7,7 млн тонн цукрових буряків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА