12:58 02.02.2021

ЄБА просить Кабмін свідомо підійти до реєстрації вакцини від COVID-19

1 хв читати
ЄБА просить Кабмін свідомо підійти до реєстрації вакцини від COVID-19

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) закликає владу свідомо підійти до процесу реєстрації вакцини від COVID-19 в Україні.

"Бізнес закликає владу надзвичайно свідомо підходити до процесу реєстрації вакцини, адже від цього залежить життя мільйонів людей. Є неприпустимою реєстрація вакцини навіть із посереднім відсотком ефективності або вакцини, інформація про яку хоча б частково замовчується. Наприклад, є побоювання щодо однієї з різновидів китайської вакцини, офіційних даних про ефективність якої поки що недостатньо", - йдеться у зверненні, оприлюдненому на сайті ЄБА.

При цьому асоціація вітає підписання президентом закону України про державну реєстрацію лікарських засобів під зобов'язання для екстреного медичного застосування, який дозволяє прискорено реєструвати вакцини або інші медичні імунобіологічні препарати для специфічної профілактики COVID-19.

Крім цього, ЄБА закликає президента та уряд якнайшвидше поставити вакцину до країни і розпочати вакцинацію.

"Безумовно, спільнота розуміє, що в цьому контексті багато залежить від гравців ринку, однак продумана комунікація з міжнародними партнерами та прозорий підхід до питання дуже важливі, щоб країна отримала вакцину в нормальній кількості та максимально оперативно. За попередньою інформацією, процес вакцинації в Україні має розпочатися в лютому. Сподіваємося, зривів плану вакцинації не відбудеться, адже це не питання, до вирішення якого можна недбало підходити", - зазначають в асоціації.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА