Інтерфакс-Україна
12:57 03.02.2021

Київрада 11 лютого розгляне виділення 140 млн грн з бюджету міста на вакцинацію киян

2 хв читати
Київрада 11 лютого розгляне виділення 140 млн грн з бюджету міста на вакцинацію киян

Київрада на засіданні 11 лютого має намір розглянути виділення 140 млн грн з бюджету міста на вакцинацію киян, заявив мер столиці Віталій Кличко.

"На найближчому засіданні Київради - 11 лютого - ми плануємо внести зміни до міської цільової програми "Здоров'я киян" на 2020-2022 роки. Й виділити 140 млн грн на вакцинацію від COVID-19 в столиці", - повідомив мер під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

Він зазначив, що керівникам столичних закладів охорони здоров'я доручено створити стаціонарні пункти щеплення і мобільні виїзні бригади.

"Наразі ми робимо все, щоб якнайшвидше підписати контракт на закупівлю вакцини від коронавірусу. Переговори відбуваються непросто. Ви знаєте, що нині у світі дефіцит вакцини, тому виробники не встигають виробляти її в законтрактованих обсягах. І я використовую всі свої іноземні контакти та зв'язки, всі можливі варіанти для того, щоб забезпечити киян вакциною", - наголосив Кличко.

Він також розповів, що вже складають списки людей, яких вакцинуватимуть насамперед.

Мер зазначив, що за наказом Міністерства охорони здоров'я України Консультативно-діагностичні центри міста розпочали верифікацію цільових груп для вакцинації від коронавірусу.

"На базі цих даних складатимуть списки людей, яким буде запропоновано вакцину. Й говорити, скільки киян відмовляється від вакцинації, поки що зарано. Ми маємо запобігти масовому поширенню хвороби. Захистити передусім вразливі категорії населення і людей, від роботи яких залежить життєдіяльність міста! Це, насамперед, - лікарі, працівники соціальних служб, сфери освіти, фахівці комунальних підприємств критичної інфраструктури, літні люди", - підсумував мер столиці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА