10:18 10.02.2021

Мінінфраструктури розраховує на взаємне визнання документів Україною і ERA після нового закону про залізничний транспорт

2 хв читати
Мінінфраструктури розраховує на взаємне визнання документів Україною і ERA після нового закону про залізничний транспорт

Міністерство інфраструктури України планує розпочати консультації про взаємне визнання документів Україною і Європейським залізничним агентством (ERA), зазначається в повідомленні на сайті міністерства.

"Ми будемо вдячні Європейському залізничному агентству за можливе сприяння та підтримку в євроінтеграційних процесах на українській залізниці. Зокрема, щодо інтероперабельності та впровадження реєстрів підсистем залізничного транспорту. Після імплементації законодавства ЄС, визначеного Угодою про асоціацію, ми продовжимо оновлювати свою законодавчу базу відповідно до четвертого залізничного пакета, а також розпочнемо консультації щодо взаємного визнання документів між Україною та ERA", - цитує міністра інфраструктури України Владислава Криклія прес-служба відомства.

Як зазначають у міністерстві, 9 лютого Криклій у рамках офіційної делегації прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з робочим візитом до Брюсселя провів робочу зустріч із виконавчим директором Європейського ERA Йозефом Доппельбауером.

У Мінінфраструктури зазначили, що Доппельбауер відзначив високий рівень співпраці з українською стороною і висловив зацікавленість у подальшому поглибленні цієї співпраці. За його словами, Україна відіграє важливу роль у розвитку залізничного транспорту ЄС.

Сторони також домовилися про участь України в заходах ERA.

Європейське залізничне агентство забезпечує сумісність європейської системи управління залізничними перевезеннями під час розробки та впровадження Єдиного європейського залізничного простору. Воно відіграє роль Європейського органу відповідно до четвертого залізничного пакета, згідно з яким видає єдині сертифікати безпеки та дозволи на транспортні засоби, що діють у всіх європейських країнах.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА