12:39 15.02.2021

Глава "Нафтогазу" анонсував підписання меморандуму з міжнародною компанією з розробки морського шельфу

2 хв читати
Глава "Нафтогазу" анонсував підписання меморандуму з міжнародною компанією з розробки морського шельфу

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв анонсував підписання меморандуму з великою міжнародною компанією зі спільної розробки морського шельфу.

"Уже сьогодні буде випущено прес-реліз про підписання першого меморандуму з великою міжнародною газодобувною компанією, з якою ми плануємо освоювати український морський шельф", - сказав він на форумі "Україна 30", що відбувається в Києві.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України постановою №1172 від 25 листопада 2020 року надав НАК "Нафтогаз України" право на розвідку й видобуток нафти та газу на шельфі Чорного моря без проведення аукціону.

Згідно з різними оцінками, прогнозні та перспективні ресурси шельфу Чорного моря становлять близько 1-2 трлн куб. м газу й понад 1 трлн тонн нафти з газовим конденсатом, що може забезпечити Україну додатковим видобутком 10 млрд куб м природного газу в рік.

"Нафтогаз" заявив про готовність розпочати сейсмічні дослідження через кілька місяців після отримання ліцензії.

Державна служба геології та надр України видала "Нафтогазу" 20 спеціальних дозволів терміном на 30 років на геологічне вивчення з подальшим видобутком вуглеводнів на площах "Скіфська" і "Дельфін", розташованих на шельфі Чорного моря.

"Нафтогаз", зокрема, отримав дозвіл працювати на площі "Скіфська" - 01, 06, 10, 14, 18-22 і "Дельфін" - 01, 03, 04, 07, 08, 10-15.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Група є монополістом зі зберігання природного газу в підземних сховищах і транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА