Інтерфакс-Україна
12:44 16.02.2021

Суд заблокував продаж ПриватБанком адміністративно-громадського комплексу в центрі Дніпра

2 хв читати
Суд заблокував продаж ПриватБанком адміністративно-громадського комплексу в центрі Дніпра

Господарський суд Дніпропетровської області 8 лютого четвертий раз заблокував проведення торгів на майданчику OpenMarket держпідприємства СЕТАМ із продажу ПриватБанком (Київ) офісного та адміністративного комплексу в центрі Дніпра, повідомила прес-служба банку у вівторок.

"Черговий позов про заборону проведення продажу та надання першочергового права купівлі орендарям будівлі, поданий благодійною організацією "Дніпропетровський обласний благодійний фонд "Люди, події, час", є фактично рейдерським захопленням власності ПриватБанку", - зазначено в повідомленні.

Зазначається, що договір оренди приміщення закінчився ще у 2018 році і не був продовжений власником об'єкта - ПриватБанком, перебування орендарів у будівлі на сьогодні є незаконним і порушує права власника на вільне володіння та розпорядження приміщенням.

Банк зазначив, що він є власником об'єкта нерухомості ще з 2004 року і при переході права власності частина комплексу - так званий будинок Брежнєва не мав статусу пам'ятки культури місцевого значення і в реєстрах національного та місцевого значення пам'яток культурної спадщини цей об'єкт не значиться.

Прес-служба також наголосила, що відповідно до закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", наділення цього об'єкта статусом пам'ятки є протиправним і неможливим.

ПриватБанк нагадав, що наприкінці січня 2020 року за схожим позовом були зупинені торги з продажу цього об'єкта.

Зазначається, що за результатами розгляду аналогічного позову організації "Дніпропетровський обласний благодійний фонд "Люди, події, час" постановою Господарського суду Дніпропетровської області від 21 жовтня 2020 року в задоволенні заяви про забезпечення відмовлено.

Пізніше, рішенням господарського суду від 12 листопада в повному обсязі було відмовлено в задоволенні позову про визнання за благодійним фондом права власності на частину цього приміщення.

Як повідомлялося, ПриватБанк у січні 2020 року виставив на продаж на майданчику OpenMarket держпідприємства СЕТАМ адміністративно-громадський комплекс площею 5,57 тис. кв. м. на вул. Крутогірний узвіз, 1 у Дніпрі за 97,6 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

З/п №12087-д вирішальний для інтеграції енергоринків, але потребує значних зусиль для впровадження європейських правил – думка

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

"Укрнафта" планує збільшити проливи на колишніх АЗК Shell та підвищити частку паливного бізнесу в доходах до 16-20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА