16:33 16.02.2021

McDonald's планує запустити сортування відходів у всіх ресторанах мережі в Україні до кінця 2021 року

2 хв читати
McDonald's планує запустити сортування відходів у всіх ресторанах мережі в Україні до кінця 2021 року

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) "МакДональдз Юкрейн Лтд." (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's, планує розширити пілотну програму сортування відходів у залах ресторанів на всю мережу в Україні до кінця 2021 року.

Як повідомляється у прес-релізі компанії, пілотна програма була запущена у вересні 2020 року у 16 ресторанах у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах ресторанів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Відсортовані відходи відправлялися на вторинну переробку сировини.

За даними компанії, за чотири місяці пілотної програми були відсортовані та передані на переробку понад 80 тонн упаковки. Загалом до програми приєдналися понад 2,6 млн українців.

Крім того, раніше у вересні-2020 компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, у червні - замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні стакани, які піддаються переробці в Україні, нагадує прес-служба.

"До 2025 року McDonald's глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів із відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки й інші відходи", - повідомили у прес-службі.

Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. На сьогодні мережа ресторанів McDonald's в Україні налічує 96 ресторанів у 20 містах.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія). Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на лютий-2021 становить 901,801 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

Турецька Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн

Операційні витрати "АТБ" на альтернативне забезпечення електроенергією зросли вдев’ятеро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА