Інтерфакс-Україна
12:50 17.02.2021

Україна узгодила з Великою Британією імпорт риби - Держпродспоживслужба

1 хв читати
Україна узгодила з Великою Британією імпорт риби - Держпродспоживслужба

Держпродспоживслужба та відповідний орган Великої Британії узгодили форму міжнародного сертифіката для ввезення в Україну британської риби та рибної продукції, повідомила служба на сайті.

"Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (DEFRA) узгодив сертифікат для ввезення рибних продуктів в Україну", - прокоментувала Держпродспоживслужба відкриття українського ринку для британської продукції.

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька, слова якої наведено в повідомленні, додала, що опрацьовують також сертифікати для експорту української продукції до Великої Британії, оскільки ці міжнародні угоди є двосторонніми.

За її словами, Держпродспоживслужба працює над урегулюванням інших торговельних питань із Великою Британією, оскільки з огляду на вихід цієї країни з Євросоюзу багато угод та сертифікатів потребують перегляду та узгодження.

Як повідомлялося, Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі з Великою Британією 2020 року. Документ передбачає доступ на британський ринок 98% української продукції, а з 2023 року лібералізує торгівлю ще 2%. Водночас залишається без змін кількість товарів, що підлягають квотуванню, хоча за низкою товарів їхній обсяг розширено.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку для нових енергокредитів на EUR100 млн

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Кабмін розподілив 6,2 млрд грн на "вчительську доплату"

Монети номіналом 10 копійок з 1 жовтня поступово вилучатимуться з обігу – НБУ

ФДМУ виставив на приватизацію державну частку в АТ "Завод "Квант" у Києві за 172,9 млн грн

Великий розрив між середньою і мінімальною зарплатою на 2026р свідчить про високий рівень тіньової економіки - Жолнович

Обсяг нового будівництва житла в Україні в I пів.-2025 виріс на 45% - Держстат

Введення санкцій проти румунського порту Констанца може призвести до подорожчання палива – директор "А-95"

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансування ЦВК на рівні 2025 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА