13:15 17.02.2021

Мінекономіки передасть ФДМ три спиртозаводи концерну "Укрспирт" для приватизації

1 хв читати
Мінекономіки передасть ФДМ три спиртозаводи концерну "Укрспирт" для приватизації

 Фонд державного майна (ФДМ) України ухвалив рішення про передання для приватизації трьох спиртозаводів держконцерну "Укрспирт", повідомило Мінекономіки про перебіг приватизації на своєму сайті.

"ФДМ ухвалив рішення про приватизацію ще трьох державних підприємств-учасників концерну "Укрспирт". Наразі триває процес передання функцій з управління підприємствами від Мінекономіки до ФДМ України таких підприємств: "Барський спиртовий комбінат", "Ганнопільський спиртовий завод", "Уладівський спиртовий завод", - уточнили в міністерстві.

За даними Мінекономіки, до ФДМ уже передано для приватизації Бучацький мальтозний завод (Тернопільська обл.), Гайсинський спиртзавод, Тростянецький спиртзавод і Вінницький лікеро-горілчаний завод (усі три - Вінницька обл.).

Відомство також запропонувало внести інші 27 держпідприємств концерну "Укрспирт" до переліку об'єктів, що підлягають приватизації у 2021 році. Мінекономіки уточнило, що передасть управління цими об'єктами у ФДМ після ухвалення ним відповідного рішення про приватизацію активів.

Як повідомляв раніше глава Фонду держмайна Дмитро Сенниченко, від приватизації спиртових заводів ДП "Укрспирт" і концерну "Укрспирт" очікується залучити близько 2 млрд грн, при цьому в 2020 році сума продажу активів на 20 аукціонах становила 1,26 млрд грн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА