20:46 17.02.2021

Ford має намір практично повністю перейти на випуск електромобілів в Європі до 2030 р

2 хв читати
Ford має намір практично повністю перейти на випуск електромобілів в Європі до 2030 р

 

Детройт. 17 лютого. ІНТЕРФАКС - Американський автовиробник Ford Motor Co. істотно реорганізує бізнес в Європі.

Компанія пообіцяла практично повністю перейти на виробництво електромобілів до кінця десятиліття.

Одним із перших кроків у рамках трансформації будуть інвестиції в розмірі $1 млрд у німецький завод, який почне виробляти автомобілі, що повністю працюють на електриці, через два роки. До середини 2026 роки Ford пропонуватиме гібридні, що заряджаються, або повністю електричні моделі автомобілів у кожній категорії своєї лінійки.

До 2030 року всі моделі пасажирських автомобілів Ford будуть повністю працювати на електриці. Невеликий, але стратегічно важливий підрозділ комерційних автомобілів продовжить продавати деякі фургони та вантажівки на традиційних видах палива.

"Споживачі все більше хочуть, щоб ми перейшли на виробництво електромобілів", - сказав президент Ford Europe Стюарт Роулі в інтерв'ю агентству Bloomberg. "Наші клієнти орієнтовані на стале споживання і прагнуть, щоб бренди та компанії, з якими вони працювали, разом із ними рухалися в цьому напрямі", - зазначив він.

Інвестиції Ford дозволять модернізувати 90-річний завод у німецькому Кельні, який є одним із найбільших виробничих комплексів в Європі. Автовиробник оприлюднить більше деталей щодо своїх планів у найближчі місяці. Нині на заводі виробляються автомобілі Fiesta. Ford продовжить випуск цієї моделі паралельно з новими електромобілями протягом деякого часу.

Європа стала епіцентром переходу на електромобілі у минулому році: автовиробники вперше продали в регіоні більше повністю електричних або гібридних, які заряджаються автомобілів, ніж у Китаї. Стрибок був пов'язаний з посиленням стандартів рівня викидів, а також субсидіями, які допомогли галузі відновитися після негативних наслідків пандемії коронавірусу, і презентацією нових моделей, які задовольнятимуть більш суворим нормам у найближчі роки.

"Ми дійсно бачимо рух в європейській індустрії, - сказав Роулі. - Ми маємо намір бути його лідерами".

Котирування акцій Ford знижуються на 0,2% під час торгів у середу. З початку року акції автовиробника подорожчали на 31,1%.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА