14:28 18.02.2021

ЄБА пропонує під час карантину дозволити продаж електротоварів для прибирання та дезінфекції

2 хв читати
ЄБА пропонує під час карантину дозволити продаж електротоварів для прибирання та дезінфекції

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) пропонує під час карантину дозволити продаж електротоварів для прибирання та дезінфекції приміщень або територій, а також побоюється зловживань з боку контролюючих органів.

"Так, постанова забороняє роботу бізнесу, який обслуговує відвідувачів без засобів індивідуального захисту (захисних масок або респіраторів), що прикривають ніс і рот", - зазначила ЄБА в релізі в четвер.

"Тобто, виходячи з формулювання, якщо бізнес обслуговує клієнта без маски, йому загрожує не штраф, а закриття, що може бути підставою для зловживань з боку контролюючих органів", - пояснили в асоціації.

На думку її експертів, уряд має уточнити це формулювання в постанові №1236 або прибрати це положення з документа.

Окрім цього, оприлюднена постанова про карантинні обмеження встановлює обмеження або заборону на проведення масових (розважальних, спортивних, рекламних та інших) заходів, окрім проведення офіційних спортивних заходів, внесених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів України.

"Проте такі бізнеси мають значне податкове навантаження з податку на землю, при цьому в період тривалих карантинних заходів позбавлені можливості провадити господарсько-економічну діяльність", - зазначила ЄБА.

На думку асоціації, доцільним було б дозволити проведення масових заходів у приміщеннях виставкових центрів за умови дотримання всіх санітарних норм.

Водночас ЄБА зазначила, що уряд дослухався до багатьох пропозицій бізнесу щодо карантинних обмежень, які впроваджуються в Україні з 24 лютого.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА