12:29 22.02.2021

Мінінфраструктури у 2021 р. розпочне будівництво євроколії на ділянці Київ-Львів-держкордон

1 хв читати
Мінінфраструктури у 2021 р. розпочне будівництво євроколії на ділянці Київ-Львів-держкордон

Міністерство інфраструктури України в 2021 році планує розпочати роботу над проектом реалізації в Україні залізничної мережі європейського формату (1435 мм) зі швидкістю руху потягів понад 250 км/год.

"Це чотири ділянки загальною протяжністю майже 2 тис. км залізничної колії. Перша ділянка - це Київ-Львів і кордон, 896 км, і один із цих етапів уже починаємо будувати й готувати цього року", - сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій під час всеукраїнського форуму "Україна 30. Інфраструктура" в понеділок.

За його словами, цей проект планується реалізувати з залученням міжнародного партнера, водночас міністр не сказав, хто з МФО готовий профінансувати реалізацію цього проекту.

"Загалом очікуємо понад 5 млн пасажирів на рік після того, як завершаться всі етапи будівництва нової високошвидкісної колії", - наголосив Криклій.

У рамках реалізації проекту з будівництва євроколії в Україні планується також закупівля 39 високошвидкісних потягів.

Як повідомлялося, Мінінфраструктури у 2021 р. розпочне роботу з питання будівництва євроколії в Україні, до 2025 р. планується інтеграція України в євромережі.

Першими в Україні планується реалізувати євромаршрути на двох найбільш трафікових "трикутниках" маршрутів, зокрема в напрямках Харкова, Львова й Одеси.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА