11:10 23.02.2021

Україна реалізує державну підтримку розвитку мережі швидкісних електрозарядних станцій на дорогах - Криклій

2 хв читати
Україна реалізує державну підтримку розвитку мережі швидкісних електрозарядних станцій на дорогах - Криклій

Україна реалізує державну підтримку розвитку мережі швидкісних електрозарядних станцій на основних автодорогах зі столиці до Львова, Одеси та Дніпра.

"Ми робимо спеціальну державну програму підтримки, яка дасть змогу передбачити і побудувати швидкісні електрозарядні станції на найбільш популярних маршрутах: Київ-Львів, Київ-Одеса і Київ-Дніпро. Ми надамо можливість розвивати електромобільність", - сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Інфраструктура" у вівторок.

За представленими міністром даними, в Україні нині 11 операторів зарядних станцій, з яких три оператори мають власне виробництво станцій змінного і постійного струму.

У Мінінфраструктури вважають, що оскільки попит на електротранспорт в Україні стає дедалі більшим, важливо збільшити кількість "швидкісних" зарядних станцій постійного струму.

У відомстві наголошують, що локалізація виробництва електрокарів в Україні дасть змогу створити нові робочі місця та збільшити частку автовиробництва у ВВП держави.

"Одним із ключових питань для нашого міністерства є популяризація екологічних видів транспорту і створення розвиненої мережі зарядної інфраструктури, яка дала б змогу власникам електрокарів комфортно пересуватися не лише в межах населених пунктів, а й у міжміському сполученні. Для цього ми спільно з ЄІБ оновлюємо близько 1000 одиниць громадського транспорту у 29 містах, готуємо пілотний проект зі встановлення швидкісних електрозарядок на головних магістралях країни, а також локалізуємо виробництво електрокарів в Україні", - зазначив Криклій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА