Інтерфакс-Україна
16:12 24.02.2021

Кабмін збільшив максимальний обсяг держдопомоги для суб'єктів малого та середнього бізнесу до EUR400 тис.

1 хв читати
Кабмін збільшив максимальний обсяг держдопомоги для суб'єктів малого та середнього бізнесу до EUR400 тис.

Кабінет Міністрів України збільшив максимальний обсяг допомоги-компенсації від держави для суб'єктів малого та середнього бізнесу, які отримали кредит минулого року, з EUR200 тис. до EUR400 тис.

Як передає кореспондент агентства, відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

"Сьогодні на засіданні уряду затвердили постанову, спрямовану на підтримку середнього бізнесу, а також на подальший розвиток програми пільгових кредитів 5-7-9%", - прокоментував прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram-каналі під час урядового засідання.

Як пояснило Міністерство економіки, це рішення розблокує доступ до програми "Доступні кредити 5-7-9%" для аграріїв, які є активними користувачами державних програм підтримки агропромислового комплексу.

"Також нове вдосконалення буде корисним і для середнього бізнесу, який, користуючись великими сумами кредитування, міг розраховувати на їхню дію лише на певний період (за максимального обсягу кредиту в 50 млн грн термін користування становить приблизно до двох років)", - пояснюється в релізі Мінекономіки.

У міністерстві наголосили, що збільшення ліміту до EUR400 тис. не суперечить зобов'язанням України перед ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

ЄБРР покриє ризики Укрексімбанку на EUR50 млн за новими кредитами для МСП

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

Лише 42% потенційних покупців житла знайомі з умовами програми "єОселя" – опитування OLX

Законопроєкт про систему страхування воєнних ризиків не готовий до розгляду навіть у 1-му читанні - Гетманцев

Мінекономіки компенсує 50 агровиробникам загалом 6,8 млн грн вартості української с/г техніки

Сплата туристичного збору подорожуючими в Україні за 5 міс.-2025 зросла на третину

Ощадбанк отримає третій транш EUR75 млн від ЄБРР для кредитування бізнесу

Банківське фінансування енергопроєктів сягнуло 25 млрд грн за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА