15:28 27.02.2021

Кулеба запросив представників французького бізнесу взяти участь у "Великому будівництві" та приватизації в Україні

2 хв читати
Кулеба запросив представників французького бізнесу взяти участь у "Великому будівництві" та приватизації в Україні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в рамках робочого візиту до Франції провів зустріч бізнес-ради з представниками великого і середнього французького бізнесу, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"У наступні роки в Україні відкриваються величезні можливості, зокрема у сферах будівництва, інфраструктури та енергетики. Президент України і уряд налаштовані на масштабне оновлення української інфраструктури, щоб створити якісно нові можливості для розвитку нашої країни і міжнародної торгівлі", - зазначив Кулеба і запросив французький бізнес взяти участь у двох найпривабливіших напрямках вкладення інвестицій: програмі президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" і великій приватизації.

Кулеба також уточнив, що йдеться насамперед про будівництво та концесію доріг і мостів, концесію та приватизацію портів, модернізацію прикордонної інфраструктури, проекти з електрифікації громадського транспорту, розвиток систем водопостачання, переробку сміття тощо.

"Ця співпраця не тільки вигідна, а й має важливе політичне значення для зміцнення зв'язків між Україною і Францією", - наголосив міністр.

Крім того, сторони приділили особливу увагу енергетичній сфері. Кулеба відзначив потенціал виробництва в Україні зеленого водню та синхронізацію нашої держави з курсом Європейської зеленої угоди, яка відкриває нові можливості у сфері відновлюваної енергетики.

Міністр також звернув увагу на досягнення України в дерегуляції та спрощенні умов ведення бізнесу, ухвалення та успішну імплементацію нового закону Про концесії, гармонізацію українського законодавства з нормами Європейського Союзу. Крім того, Кулеба нагадав, що при МЗС України постійно діє Рада експортерів та інвесторів, яка допомагає інвесторам знаходити нові можливості.

Зазначається, що участь у раді взяли топ-менеджери компаній, які вже працюють або зацікавлені у реалізації бізнес-проектів в Україні: Airbus, Air Liquide, Alstom, Crédit Agricole, Egis, RTE International, TOTAL Eren, Tryba Energy тощо. Співорганізатором виступила організація MEDEF International (Рух підприємств Франції), яка допомагає французьким компаніям налагоджувати міжнародне співробітництво.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла в 1-му читанні законопроект про випуск ОВДП на 20 млрд грн для реалізації президентської програми "Доступна іпотека"

Суд переніс на 25 квітня розгляд позову про повернення акцій ПриватБанку Коломойському

Sales of hryvnia govt bonds at auctions fall to UAH 216 mln

Ціна біткойна перевищила $63 тис. напередодні IPO Coinbase

"Енергоатом" може вимагати компенсації у держави за виконання ПСО із забезпечення е/е населення - Котін

Термін експлуатації більшості діючих енергоблоків українських АЕС може бути продовжений до 60 років - "Енергоатом"

Мінрегіон розробив проекти порядків визначення вартості будівництва, проектних робіт та їхньої експертизи

Суд переніс на 27 квітня розгляд апеляції ПриватБанку на рішення Госпсуду за позовами НЗФ

Курс біткойна поставив новий рекорд, здолавши позначку в $62 тис.

Шмигаль доручив міністерствам розробити модель забезпечення суспільних інтересів у роботі ринку газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА