15:24 03.03.2021

Кабмін схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року

2 хв читати
Кабмін схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей до 2025 року

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затвердив план заходів з її реалізації.

Відповідне розпорядження уряд ухвалив на засіданні в середу.

Як повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації України, реалізація концепції дасть змогу громадянам підвищити конкурентоспроможність на ринку праці, надасть можливості для безперервного навчання, підвищить рівень доступності державних послуг, а також зменшить ризики небезпек під час користування інтернетом.

Концепція розвитку цифрових компетентностей до 2025 року визначає виклики стосовно розвитку цифрових компетентностей в українському суспільстві, шляхи їх подолання та закладає підґрунтя для створення національної стратегії та стратегічного плану дій щодо розвитку цифрових компетентностей у суспільстві.

Бізнесу реалізація стратегії дасть змогу залучати більш кваліфіковану робочу силу з точки зору володіння цифровими навичками, підвищить продуктивність та ефективність бізнес-процесів у компаніях, підвищить конкурентоспроможність.

Для держави це синхронізує основні поняття та вимоги у рамках цифрових компетентностей з європейськими стандартами, модернізує процеси державного управління, зменшить цифровий розрив та гармонізує національний цифровий ринок з Європейським Союзом, прискорить впровадження інструментів електронної демократії та електронного урядування.

У середньостроковій перспективі Мінцифри очікує підвищення позиції України в таких міжнародних рейтингах, як Індекс глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму за показником "Цифрові навички серед активного населення" та Індекс цифрової економіки і суспільства (DESI).

"Цей законодавчий фундамент дозволить нам реалізувати всі необхідні дії, щоб українське суспільство було готовим до стрімкого розвитку технологій та цифрового прориву України. І мене дуже тішить, що на місцевому рівні вже планують створювати власні концепції та плани дій, спрямовані на розвиток цифрових компетентностей мешканців населених пунктів", - наголосила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, слова якої наводить прес-служба відомства.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА