17:30 03.03.2021

МХП навесні відкриє R&D-центр для проведення досліджень

2 хв читати
МХП навесні відкриє R&D-центр для проведення досліджень

Агрохолдинг "МХП" планує відкрити навесні 2021 року департамент технології, якості та безпеки своєї харчової продукції для проведення досліджень і вивчення потреб клієнтів виробника курятини, випливає з матеріалів "Forbes Україна".

"Ми зможемо розробляти нові продукти для себе й інших компаній, вивчати смаки різних сегментів споживачів, проводити дегустації, збирати фокус-групи, тестувати пакувальні матеріали і ще багато чого", - зазначила дружина голови правління МХП Олена Косюк, яка очолює цей департамент.

Вона уточнила, що наразі в Україні такого центру ще немає, і раніше по такі дослідження доводилося звертатися за кордон. За її даними, центр створюватиме й удосконалюватиме нові продукти, які відповідають МХП за кулінарною концепцією.

"Архітектура наших фабрик наразі технологічно не підходить для роботи з кулінарними продуктами. Треба було або знайти підрядну організацію, або створити свою кулінарну платформу. R&D-центр стане таким місцем", - уточнила Косюк.

Як повідомлялося, МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Виробляє також зернові, соняшникову олію, продукти м’ясопереробки. На європейський ринок агрохолдинг постачає охолоджені півтуші курей, які переробляють, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах і Словаччині. У лютому 2019 року МХП завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Виручка МХП за дев'ять місяців 2020 року знизилася на 6% - до $1,41 млрд. Агрохолдинг отримав $109 млн чистого збитку проти $276 млн чистого прибутку за дев'ять місяців 2019 року. Це пов'язано зі збитками від курсової різниці в $191 млн за січень-вересень 2020 року порівняно з прибутком у розмірі $182 млн за січень-вересень 2019 року. EBITDA МХП за зазначений період скоротилася на 7% - до $332 млн.

Обсяги продажу курятини агрохолдингом у 2020 році зросли на 4% порівняно з 2019 роком - до 698,02 тис. тонн. МХП за аналогічний період зібрав на 30% менше врожаю зернових із 356,04 тис. га землі - 1,7 млн тонн. Зокрема, урожай кукурудзи у 2020 році знизився порівняно з 2019 роком на 34% - до 864,53 тис. тонн, пшениці - на 30% до 208,14 тис. тонн, рапсу - на 34%, до 80,70 тис. тонн, сої - на 57%, до 43,19 тис. тонн за зростання врожаю насіння соняшнику на 9% - до 261,89 тис. тонн. Урожай інших зернових (включно з ячменем, житом, цукровим буряком, сорго) скоротився на чверть - до 248,47 тис. тонн.

Засновником, мажоритарним акціонером і головою правління МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада прийняла в 1-му читанні законопроект про випуск ОВДП на 20 млрд грн для реалізації президентської програми "Доступна іпотека"

Суд переніс на 25 квітня розгляд позову про повернення акцій ПриватБанку Коломойському

Sales of hryvnia govt bonds at auctions fall to UAH 216 mln

Ціна біткойна перевищила $63 тис. напередодні IPO Coinbase

"Енергоатом" може вимагати компенсації у держави за виконання ПСО із забезпечення е/е населення - Котін

Термін експлуатації більшості діючих енергоблоків українських АЕС може бути продовжений до 60 років - "Енергоатом"

Мінрегіон розробив проекти порядків визначення вартості будівництва, проектних робіт та їхньої експертизи

Суд переніс на 27 квітня розгляд апеляції ПриватБанку на рішення Госпсуду за позовами НЗФ

Курс біткойна поставив новий рекорд, здолавши позначку в $62 тис.

Шмигаль доручив міністерствам розробити модель забезпечення суспільних інтересів у роботі ринку газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА