Інтерфакс-Україна
20:31 03.03.2021

Укрексімбанк погасив єврооблігації на 4,05 млрд грн

1 хв читати
Укрексімбанк погасив єврооблігації на 4,05 млрд грн

Укрексімбанк (Київ) у повному обсязі та відповідно до графіка здійснив розрахунки за єврооблігаціями на суму 4,051 млрд грн із погашенням 2 березня 2021 року.

"Виплату відсотків та основного боргу, як передбачено умовами залучення, було здійснено у доларовому еквіваленті", - йдеться у відповіді на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

В Укрексімбанку нагадали, що єврооблігації були випущені у березні 2018 року із фіксованою ставкою купона 16,5% річних і з погашенням однією сумою наприкінці терміну.

Укрексімбанк є єдиним українським емітентом, який здійснював випуски єврооблігацій у національній валюті (у 2011 році було випущено еквівалент $300 млн і у 2018 році - еквівалент $150 млн).

Укрексімбанк, єдиним власником якого є держава, створений у 1992 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2021 року за розміром загальних активів (246,877 млрд грн) Укрексімбанк посідав 3-тє місце серед 73 банків, що діяли у країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український агробізнес попри війну має переваги, які забезпечують його стабільність – дослідження Agrohub

Україна повинна переглянути механізм проведення аукціонів з ВДЕ – Пакет розширення

Продажі новорічних товарів у "Епіцентрі" виросли на 40%

"Укрзалізниця" планує підвищити ціни на СВ та 1-й клас Інтерсіті

Україні не вдасться відновити 30-40% газовидобутку протягом ОЗП – директор ЦДЕ

Наглядова рада Ощадбанку обрала головою правління Каціона – заступника з питань корпоративного бізнесу

Велика Британія та Україна розширять співпрацю у сфері фінмеханізмів через британські програми розвитку бізнесу

Україна повинна поступово скасовувати цінові обмеження на енергоринку та ПСО на суб'єктів газової сфери – Пакет розширення

14% агробізнесу в 2025 р. стикалися з корупцією

Мінрозвитку відібрало 9 проєктів у рамках відновлення України, перемогли заявки "Руху без бар'єрів" і фабрики-кухні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА