13:36 04.03.2021

Тариф на електроенергію для населення з квітня, найімовірніше, залишиться 1,66 грн/кВт-год - прем'єр

2 хв читати
Тариф на електроенергію для населення з квітня, найімовірніше, залишиться 1,66 грн/кВт-год - прем'єр

Тариф на електроенергію для населення з квітня, найімовірніше, залишиться на рівні 1,66 грн/кВт-год, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на прес-конференції за підсумками роботи року уряду в четвер.

"Позиція Кабінету Міністрів повністю збігається з філософією президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, мають платити багаті. Ті, хто має гроші, хто споживає більше. Тобто ті, хто здатний, має заплатити більше, щоб збалансувати можливі дисбаланси в ринку", - сказав Шмигаль.

Водночас, за словами прем'єр-міністра, "ті, хто платить за електроенергію та інші ресурси і не може з тих чи інших причин - високий тариф або ринковий тариф, ті мають отримати підтримку від держави".

Як пояснив Шмигаль, стратегія уряду в русі до ринкової економіки полягає в тому, що тарифи мають бути ринковими, а люди мають отримувати монетизовані субсидії.

"Тому ось це і є логіка, стратегія і концепція, до якої ми рухатимемося. Вона потребуватиме часу, тому я і кажу, що з 1 квітня, найімовірніше, люди змін не побачать і не відчують. Але це не означає, що їх не буде в майбутньому", - наголосив прем'єр-міністр.

Кабінет Міністрів постановою №1325 від 28 грудня 2020 року впровадив єдиний фіксований тариф для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт-год (із ПДВ) на період із 1 січня до 31 березня і тим самим скасував пільговий тариф для населення в розмірі 0,9 грн кВт-год за перші 100 кВт-год місячного споживання, а також інші пільгові тарифи.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА