Інтерфакс-Україна
18:21 05.03.2021

Литва та Україна сформують робочу групу щодо БілАЕС

1 хв читати
Литва та Україна сформують робочу групу щодо БілАЕС

Міністри енергетики Литви та України домовилися сформувати робочу групу, яка обмінюватиметься інформацією про ситуацію з безпекою на Білоруській АЕС (БілАЕС), імпорт електроенергії з Росії, потоки постачань електроенергії.

Відповідних домовленостей досягли на зустрічі в Україні в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко з міністром енергетики Литви Дайнюсом Крейвісом, повідомило Міненерго Литви.

"БілАЕС - це геополітичний проект, це спільна загроза для Литви та України, тому ми маємо солідаризуватися у справі блокування її подальшого розвитку", - наводяться в прес-релізі слова Крейвіса.

Він наголосив, що важливо не торгувати небезпечною електроенергією з Білорусі, щоб це було необхідною умовою для зупинення будівництва другого енергоблока БілАЕС.

Раніше цього тижня глава Міненерго Литви анонсував також переговори про блокаду БілАЕС із Польщею і Латвією.

ОСТАННЄ

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА