Інтерфакс-Україна
10:59 10.03.2021

АМКУ перевірить дотримання конкурентного законодавства під час реалізації світлих нафтопродуктів - прем'єр

1 хв читати
АМКУ перевірить дотримання конкурентного законодавства під час реалізації світлих нафтопродуктів - прем'єр

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Антимонопольному комітету України (АМКУ) здійснити перевірку дотримання законодавства про захист економічної конкуренції при реалізації світлих нафтопродуктів.

"За підсумками наради дав низку доручень. Антимонопольному комітету - виконати перевірку дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час реалізації світлих нафтопродуктів. Держмитслужбі, Держпродспоживслужбі та Держекоінспекції - за тиждень подати до Кабінету Міністрів пропозиції щодо здійснення лабораторних досліджень якості пального та пропозиції щодо створення державної системи якості пального", - написав прем'єр-міністр у Telegram-каналі за підсумками наради в середу.

Серед доручень Шмигаля також активізація робочих груп за участю представників нафтогазової галузі, профільних асоціацій, органів місцевого самоврядування, Державної фіскальної служби, ДСНС, Нацполіції та інших уповноважених органів, а також проведення спільних заходів щодо боротьби з нелегальним обігом пального в Україні.

Як додав глава уряду, робочі групи здійснюють щоденний моніторинг цін на пальне в кожному регіоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

МХП отримала заявки на викуп $330,8 млн, або 60,1% єврооблігацій-2026

"Кернел" перевів виробництво олії "Щедрий Дар" і "Стожар" на "зелену" енергію із соняшникового лушпиння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА