Інтерфакс-Україна
11:08 10.03.2021

"Укрзалізниця" за 2 міс. 2021 року запобігла завданню шкоди компанії на 240 млн грн

2 хв читати
"Укрзалізниця" за 2 міс. 2021 року запобігла завданню шкоди компанії на 240 млн грн

Офіс безпеки АТ "Укрзалізниця" (УЗ) за два місяці 2021 року завдяки посиленню контролю у сфері закупівель запобіг завданню шкоди компанії на загальну суму 240 млн грн, повідомила прес-служба УЗ у середу.

Як зазначено в повідомленні компанії, співробітники офісу, зокрема, виявили та запобігли необґрунтованому завищенню цін на одному з найбільш пріоритетних напрямків закупівель, що дало змогу УЗ заощадити майже 40 млн грн.

Крім того, під час перевірок виявлено діяльність двох організованих злочинних груп, які системно розкрадали дизельне пальне. Загалом було виявлено розкрадання 280 тонн пального на суму близько 5 млн грн.

"Матеріали низки проведених перевірок залізничники направили до правоохоронних органів, п'ять з яких - для початку досудового розслідування за ознаками складу злочинів, передбачених ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), санкції цих статей передбачають позбавлення волі терміном 12 років", - уточнюється в повідомленні.

Окрім цього, під час перевірок співробітники офісу безпеки та воєнізованої охорони УЗ виявили 83 факти розкрадання вантажів і затримали 228 громадян, причетних до таких правопорушень.

"Для запобігання таким злочинам у компанії прийнято рішення посилити контроль на найбільш криміногенних ділянках залізничної інфраструктури із застосуванням новітніх технічних заходів, зокрема безпілотних літальних апаратів. Сприятиме цьому й чітка взаємодія з представниками логістичних компаній та територіальними правоохоронними органами", - підсумували в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" розмістила облігації серії "G" на 1 млрд грн

В Мінекономіки лишилося чотири заступники та стільки ж додалося

НКРЕКП погодила правила місячного розподілу міждержавних перетинів зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Дистриб’ютор корейської спецтехніки KCP "Авто-Регіон" планує до 2026 р. продати в Україні щонаймеше 10 од. техніки

Гринчук планує обговорити з міністром енергетики Болгарії можливість співпраці у добудові ХАЕС-3,4

Митниця не перевірятиме підприємства з АЕО та незначним ступенем ризику через рішення РНБО

Нацбанк хоче вилучити з обігу монету номіналом 10 копійок

NovaPay випустить вже 12-ту серію облігацій на суму 100 млн грн

Консорціум Ощадбанку та Укрексімбанку приймає управління БФК Gulliver, "Три О" відкритий до діалогу

Cygnet завершив жнива озимої пшениці врожаю-2025, отримав 13,8 тис. тонн із 1,9 тис. га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА