09:02 11.03.2021

Віце-прем'єр України розповів про основні функції та завдання Мінстратегпрому

1 хв читати
Віце-прем'єр України розповів про основні функції та завдання Мінстратегпрому

Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський на зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе (КАВА) розповів про основні функції та завдання Міністерства, повідомляє сайт урядового порталу.

"Військово-технічна співпраця з іноземними партнерами є в пріоритеті Мінстратегпрому, і ми відкриті до її поглиблення на взаємовигідній основі. Міністерством вже організовано та проведено двосторонні зустрічі з представниками дипломатичних установ та інших державних структур з понад 20-ти держав. З окремими з них налагоджено предметний діалог, результатом якого є підписані двосторонні міжнародні документи", - повідомив Уруський.

Він також розповів про діяльність Мінстратегпрому, зокрема про те, що вже в березні 2021 року в міністерстві мають намір закрити процес імплементації закону України "Про оборонні закупівлі".

"Державне оборонне замовлення поточного року має виконуватися за новим законодавством, яке відповідає міжнародним нормам", - наголосив чиновник.

Зазначається, що на зустрічі з керівництвом Мінстратегпрому брали участь військові аташе з 31 країни світу.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА