14:03 11.03.2021

ЧБТР затвердив стратегію банку у зв'язку зі зміною клімату

1 хв читати
ЧБТР затвердив стратегію банку у зв'язку зі зміною клімату

Рада директорів Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) затвердила першу Стратегію зміни клімату банку, яка представляє бачення та підхід до вирішення проблем зміни клімату на наступні десять років і далі.

Згідно з прес-релізом банку, стратегія визначає більш цілеспрямовану роль ЧБТР у підтримці його акціонерів як у пом'якшенні, так і в боротьбі з наслідками зміни клімату, головним чином шляхом зміщення пріоритетів фінансування на більш позитивні для клімату операції та збільшення потенціалу кліматичної взаємовигоди у своїх операціях.

У такий спосіб банк має намір краще узгоджувати своє фінансування з кліматичними пріоритетами держав-членів, наголошує прес-служба.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) - міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Вірменією, Азербайджаном, Болгарією, Грузією, Грецією, Молдовою, Румунією, Росією, Туреччиною і Україною. Головний офіс ЧБТР розташований у м. Салоніки, Греція. ЧБТР підтримує економічний розвиток і регіональну співпрацю шляхом надання кредитів, кредитних ліній, акціонерного капіталу та гарантій для проектів і торговельного фінансування в державному і приватному секторах країн-учасниць.

Статутний капітал банку - EUR3,45 млрд.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА