18:18 11.03.2021

Апеляційна палата Нацоргану інтелектуальної власності в Україні так і не запрацювала - ЄБА

2 хв читати
Апеляційна палата Нацоргану інтелектуальної власності в Україні так і не запрацювала - ЄБА

Апеляційна палата Національного органу інтелектуальної власності так і не запрацювала в Україні, а сам орган досі не отримав керівника й залишається без сформованої структури, повідомив партнер юрфірми Mamunya IP і експерт Європейською Бізнес Асоціації (ЄБА) Олександр Мамуня.

"Апеляційна палата Національного органу інтелектуальної власності на сьогодні так і не працює. А вона має велике значення в роботі системи захисту інтелектуальної власності... На сьогодні немає ні регламенту Апеляційної палати, ні самої Апеляційної палати в тому вигляді, в якому вона могла би працювати", - сказав Мамуня під час презентації Путівника Європейської Бізнес Асоціації з реформ до 2030 року в четвер.

Згідно з інформацією на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, проект наказу про затвердження регламенту палати було оприлюднено в січні цього року.

Мамуня наголосив, що нині Національний орган інтелектуальної власності не має обраного на конкурсі керівника, а також немає структури самого органу.

Експерт зазначив, що ще однією проблемою є контрафакт.

"Боротися з контрафактом в Україні практично неможливо, оскільки в структурі Міністерства внутрішніх справ немає спеціалізованого підрозділу з правопорушень інтелектуальної власності. Кіберполіція - цей інший напрям. Це призводить до того, що не лише складно захищати права, а й виявляти правопорушення непросто. Бізнес не може за свій рахунок займатися тим, що має робити правоохоронна система", - додав він.

Серед реформ за напрямом захисту інтелектуальної власності, яких очікує ЄБА, він також назвав необхідність створення спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Уряд прибиратиме дискримінацію під час тендерних закупівель транспортних засобів - Шмигаль

Посли G7 занепокоєні відсутністю між Кабміном і наглядовою радою "Нафтогазу" спільного рішення, яке давало б змогу чинній раді виконувати свої обов'язки незалежно

Кабмін підпорядкував собі Калуську ТЕЦ

Кабмін затвердив рішення про утворення Бюро економбезпеки

"Укрзалізниця" повернула пасажирам 250 млн грн відшкодування за скасовані рейси

НАІС реалізувало можливість автоматичної реєстрації ФОП

Кабмін запропонує Раді підвищити рентні ставки, посилити адміністрування податкового боргу - прем'єр

Мінветеранів розробляє всеукраїнську платформу про "ветеранський бізнес"

Накопичувальний рівень пенсійної системи пропонується запроваджувати паралельно зі зниженням ЄСВ та ПДФО - Офіс простих рішень

Україна та США проведуть Раду з питань торгівлі та інвестицій - торгпред

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА