Інтерфакс-Україна
11:38 18.03.2021

Сектор безпеки і оборони України в січні-лютому був профінансований на 100%

1 хв читати
Сектор безпеки і оборони України в січні-лютому був профінансований на 100%

Сектор безпеки і оборони України в перші два місяці 2021 року був профінансований на 30 млрд грн, що становить 100% від плану держбюджету на поточний рік, повідомляє прес-центр Ради національної безпеки і оборони в четвер.

"Протягом січня-лютого поточного року фінансування потреб сектору безпеки і оборони здійснювалося відповідно до помісячного розпису асигнувань у повному обсязі. За цей період суб'єкти сектору безпеки і оборони профінансовані на суму 30 027,4 млн грн, або 100% від плану", - повідомляють у РНБО.

Там уточнюють, що в апараті Ради триває моніторинг та аналіз стану виконання рішення РНБО від 5 листопада 2020 року "Про пропозиції до проекту закону України "Про державний бюджет України на 2021 рік" за статтями, пов'язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України, уведеного в дію указом президента України від 5 листопада 2020 року №486.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" має чистий збиток за 9 міс.-2025 7,2 млрд грн і пропонує ріст вантажних тарифів у 2026 р. на 41,5%

Держлісагентство розбудовує лісонасіннєві центри з перспективою мати в 2,5 рази більше сіянців та експортувати 50%

Дебютне лідар-сканування українських лісів може розпочатися вже 2026 р. – голова Держлісагентства

Економіка України продемонструвала значну стійкість, але з'явилися ознаки уповільнення - Пакет розширення

Вакантність столичної торгової нерухомості знизилась до 12,9%

"Інтерпайп" за 6 міс. знизив продаж залізничної продукції у Європі та України і наростив в інших країнах включно

НКРЕКП схвалила тариф "Укренерго" на передачу на 2026р. в 786,74 грн/МВт*год, для зеленої металургії – в 428,63 грн/МВт*год

Україна продовжує накопичувати запаси газу в ПСГ після початку активного опалювального сезону

Нова програма МВФ не залежатиме від надання репараційного кредиту - Свириденко

Аграрії отримали 245,9 млн грн страхових відшкодувань за програмою "МетеоЗахист 2025"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА