Інтерфакс-Україна
17:36 18.03.2021

Зеленський - бізнесу: Давайте разом доведемо, що в Україні можна працювати чесно і відкрито

2 хв читати
Зеленський - бізнесу: Давайте разом доведемо, що в Україні можна працювати чесно і відкрито

Президент України Володимир Зеленський закликав підприємців в Україні до чесної праці разом із державою.

"Розуміємо, що довгі роки були умови, які сприяли роботі в тіні й зарплатам у конвертах. Ми це розуміємо, тому що була недовіра до держави. Я розумію, що вона поки що існує, люди ухилялися від сплати податків державі. Однак мені здається, що часи змінюються, ми прагнемо до справедливих, прозорих, єдиних для всіх правил гри, але ця гра можлива тільки за участю двох гравців: і держави, і бізнесу", - сказав Зеленський на форумі "Україна 30. Малий та середній бізнес і держава" в Києві в четвер.

"Ми потребуємо і ваших, шановні бізнесмени, кроків назустріч, вашої, шановні підприємці, готовності працювати разом, працювати чесно, працювати відкрито і дуже відповідально. Давайте разом доведемо, що в Україні це справді можливо", - додав він.

Глава держави наголосив, що всі кроки, які сьогодні робить держава, здійснюються у фарватері важливих реформ.

"Серед іншого, це очищення судової системи в Україні, подолання корупції, яку пов'язують також часто з діями деяких суддів, деяких судів в Україні. Важлива боротьба з корупцією через цифровізацію процесів. Ми на цьому шляху. І ви, мені здається, вже бачите певні серйозні результати: зменшення ролі держави там, де вона не є ефективною, ухвалення, розробка важливих для економіки законопроектів, зокрема нульової декларації та податку на виведений капітал. Потроху ми йдемо до цього", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава НБУ анонсував після місії МВФ інтенсивні техконсультації сторін щодо дизайну та параметрів нової програми

"Укрзалізниця" потребує запровадження ПСО для пасажирських перевезень – перша заступниця голови комітету Ради

"Укрнафта" першою у нафтогазовій галузі України отримала сертифікат ISO 29001

Держенергонагляд зафіксував близько 350 зауважень до стану протиаварійної автоматики в обленерго та споживачів

Кількість платників податків в серпневому оновленні "Клубу білого бізнесу" зменшиться на 26% - ДПС

НКРЕКП здійснює попереднє дослідження щодо можливих зловживань на оптовому енергоринку у серпні-вересні 2025р.

"Укренерго" реалізує заходи для приєднання до європейських платформ балансуючої енергії ENTSO-E

Уряд пропонує дозволити використання власних рахунків при продажах на ЦП до трьох разів/рік обсягом до EUR2 тис.

Доходність ОВДП на аукціонах залишилася незмінною напередодні засідання НБУ щодо облікової ставки

НКЦПФР пропонує відтермінувати передачу Нацбанку 25% держчастки Нацдепозитарію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА