17:45 18.03.2021

Зеленський запевнив, що процес приватизації в Україні триватиме

2 хв читати
Зеленський запевнив, що процес приватизації в Україні триватиме

Процес приватизації в Україні триватиме, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми розпочали процеси, яких роками уникали керівники нашої країни. Напевно, через їхні жахливі назви - демонополізація, детінізація, дерегуляція. Ми розпочали в Україні масштабну приватизацію. Трохи вона загальмувалася через COVID-19, але точно ми усвідомлюємо, що триватиме цей важливий для країни, для бізнесу процес, позбуваючись баласту, який приносив країні тільки збитки і, на жаль, приносив Україні корупцію", - сказав Зеленський на форумі "Україна 30. Малий і середній бізнес і держава" в Києві в четвер.

Президент зазначив, що було досягнуто, за його словами, "непоганих показників макроекономіки, рекордно низької в історії України інфляції, облікової ставки Національного банку України та максимального рівня золотовалютних резервів за останні вісім років". Також він додав, що Україна піднялася в рейтингу Doing Business і підвищила кредитний рейтинг, змінила його на "стабільний" і "позитивний".

"Ми довели, що кредити для бізнесу в Україні можуть бути не через знайомство з керівництвом державних або приватних банків, а доступними для всіх. Сьогодні за програмою "5-7-9%" малий і середній бізнес отримав від держави вже понад 10 млрд грн", - розповів глава держави.

Зеленський додав, що ще два роки тому можливість зареєструватися як особі-підприємцеві за 15 хвилин "здавалася фантастикою, а нині це можливо". "Проте ми маємо визнати: навіть усі ці кроки не забезпечили того швидкого результату, який міг би вплинути на стрімке піднесення. Неможливо за два роки вилікувати й підняти на ноги те, що десятиліттями доводили до клінічної смерті, до коми", - сказав він.

Зеленський зазначив, що сьогодні є всі підстави розраховувати на зростання економіки у 2021 році.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА