18:17 18.03.2021

Мінінфраструктури пропонує не допускати перетинання маршрутів поїздів із приватною тягою і поїздів "Інтерсіті"

2 хв читати
Мінінфраструктури пропонує не допускати перетинання маршрутів поїздів із приватною тягою і поїздів "Інтерсіті"

Міністерство інфраструктури України розробило й оприлюднило на своєму сайті для обговорення проект наказу "Про внесення змін до Тимчасового положення про порядок допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах на залізничних коліях загального користування".

"За результатами першого року реалізації експериментального проекту виникла необхідність вдосконалення процедури допуску локомотивів, що належать суб'єктам господарювання і не входять до сфери управління АТ "Укрзалізниця", до роботи на окремих маршрутах на залізничних коліях загального користування у вантажному русі", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Проект, зокрема, уточнює інфраструктуру залізничного транспорту, на якій реалізується порядок допуску приватних локомотивів до роботи, категорії швидкісних пасажирських поїздів, умови допуску руху приватних локомотивів на станціях, на яких курсують швидкісні пасажирські поїзди категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+", початок періоду, з якого заявник зобов'язаний подати до комісії документи.

Крім того, Мінінфраструктури пропонує впровадити норму, яка не допускає перетину маршрутів прямування поїздів із приватною тягою зі швидкісними пасажирськими поїздами категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" в одному рівні і на станціях, і перегонах.

Як повідомлялося, "Українська локомотивобудівна компанія" (УЛК), що стала першим учасником пілота з приватної тяги просить Кабінет Міністрів продовжити експеримент на наступні два роки.

"Експеримент має завершитися 4 грудня 2021 року... Ми вже неодноразово зверталися і до Кабінету Міністрів, і до Міністерства інфраструктури щодо необхідності продовження такого експерименту... З двох років, відведених на експеримент, залишилося десять місяців. Ще не поїхали", - заявив раніше технічний директор УЛК Володимир Крот.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеркаль: Росія не постачає ті обсяги газу, які потрібні Європі зараз

Зеленський 15 червня візьме участь у форумі "Україна 30. Економіка без олігархів"

Посли G7 закликали Україну затвердити до кінця липня другий національно визначений внесок у боротьбу зі зміною клімату до COP26

Мінекономіки спільно з Номінаційним комітетом вирішують питання щодо оперативного менеджменту на окремих ДП - Любченко

"Київтеплоенерго" відремонтує всі шість енергоблоків на ТЕЦ №5 і №6 у межах підготовки до зими

J.P.Morgan прогнозує отримання Україною $3 млрд офіційного фінансування до кінця 2021 року

ДФС проводить обшуки в "Нафтогазі" у справі про ухилення від сплати ПДВ на 2,7 млрд грн

Житло у форматі "місто в місті" в Києві дорожче за проекти без інфраструктури мінімум на 20% - думка

Спад ВВП України за 4 міс. уповільнився до 0,2% - оцінка Мінекономіки

Кабмін призначив службове розслідування стосовно голови "Енергоатома" Котіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА