Інтерфакс-Україна
07:37 22.03.2021

Поставки нафти в Китай будуть пріоритетними для Saudi Aramco у найближчі 50 років

1 хв читати
Поставки нафти в Китай будуть пріоритетними для Saudi Aramco у найближчі 50 років

Saudi Aramco в пріоритетному порядку гарантуватиме енергетичну безпеку Китаю протягом наступних 50 років і далі, оскільки нові і наявні джерела енергії працюватимуть паралельно протягом деякого часу, заявив генеральний директор компанії Амін Нассер на Китайському форумі розвитку в неділю.

Державний нафтовий гігант також вбачає можливості для подальших інвестицій в проекти, які допоможуть задовольнити потреби Китаю в транспорті і хімічній продукції, а також мастильних матеріалах, сказав Нассер у своєму виступі відеозв'язком.

Раніше на прес-конференції Нассер прогнозував зростання попиту на нафту в 2021 році.

"Ми задоволені, що є ознаки економічного відновлення. Ми очікуємо, що це триватиме в силу того, як уряди і влади в усьому світі знову відкриють економіку", - сказав він.

Він послався на економічні успіхи Китаю, зазначивши, що попит на товари наближається до рівня, що існував до пандемії коронавірусу.

Водночас компанія оголосила в неділю, що її прибуток в 2020 році скоротився майже вдвічі - до $49 млрд порівняно з $88,2 млрд у 2019 році і $111,1 млрд у 2018 році.

Причиною стала пандемія COVID-19, яка призвела до різкого падіння цін на нафту через введені економічні обмеження, зокрема, в структурі транспорту.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголова "Нафтогазу" попереджає про можливе подорожчання газу після ударів Ізраїлю по газовій інфраструктурі Ірану

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

ЄС відкрив свій ринок для українського насіння соняшника, ріпака і буряка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА