Інтерфакс-Україна
17:48 22.03.2021

Кабмін дозволив виплачувати керівникам ДП винагороду за сприяння приватизації

1 хв читати
Кабмін дозволив виплачувати керівникам ДП винагороду за сприяння приватизації

Кабінет Міністрів ввів пункт про винагороду за сприяння приватизації в типовий договір із керівником державного підприємства, свідчить урядова постанова від 17 березня 2021 року №210.

Згідно з постановою, винагорода може виплачуватися за збереження вартості активів компанії, щоб уникнути зростання її боргових зобов'язань, проведення інвентаризації та переоцінки активів держкомпанії, а також за інші заходи зі сприяння її приватизації.

Згідно з документом, рішення про виплату такої винагороди ухвалюється щодо конкретної держкомпанії під час підписання контракту з її керівником згідно із затвердженим Фондом держмайна планом підготовки до приватизації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші 1,5 тис. родин подали заявки на житлові ваучери для переселенців з ТОТ - Кулеба

Держстимулювання на 259 млн грн одержали ще п'ять індустріальних парків

Заброньовано 1,2 з 2,2 млн куб. м/добу потужностей на постачання газу Трансбалканським маршрутом в Україну у грудні

Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу

Мінекономіки проводить оцінку "Національного кешбеку" для зміни умов програми у 2026р. - Соболев

Прифронтові регіони потребують дієвих інструментів для підтримки економіки територій – мер Харкова

МХП у сезоні-2025 вирощував картоплю на 110 га та отримав врожайність 39 тонн/га

Уряд погодив створення ІП "Діоніс Енерго Еко парк" в Житомирській області

Залізниці Євросоюзу у 2024р збільшили перевезення пасажирів на 5,8% - до рекорду

Доходи загального фонду держбюджету в листопаді-2025 виросли на 4,5% проти листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА