08:46 23.03.2021

Продаж Apple залишиться сильним найближчим часом

1 хв читати
Продаж Apple залишиться сильним найближчим часом

Apple Inc. у першому кварталі може випустити від 56 млн до 62 млн iPhone, прогнозує аналітик Wedbush Ден Айвз.

До того ж він продовжує очікувати, що в другому кварталі випуск становитиме близько 45 млн смартфонів.

Айвз давно є прихильником думки, що дебют iPhone 12 забезпечить тривалий період високого продажу, і він продовжує наполягати на цій ідеї, повідомляє MarketWatch.

"Упродовж кількох років ми не спостерігали такої стійкої тенденції до зростання після запуску" нової версії смартфона, вважає він, стверджуючи, що єдиною такою самою подією був початок продажу iPhone 6 у 2014 році.

Також аналітик Wedbush повторив свій прогноз, згідно з яким Apple оголосить про випуск нового iPhone наприкінці вересня або початку жовтня цього року. За його оцінками, початкові обсяги виробництва iPhone 13 можуть скласти близько 100 млн одиниць проти 80 млн для iPhone 12.

Капіталізація Apple з початку поточного року знизилася приблизно на 8% після ралі на 81% за підсумками 2020 року.

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА