10:34 23.03.2021

ЄБА пропонує передати повноваження з контролю за ремонтом вагонів від "Укрзалізниці" Держслужбі з безпеки на транспорті

1 хв читати
ЄБА пропонує передати повноваження з контролю за ремонтом вагонів від "Укрзалізниці" Держслужбі з безпеки на транспорті

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулася до Міністерства інфраструктури України з пропозицією після завершення реформування "Укрзалізниці" передати повноваження з контролю за ремонтом вагонів Державній службі України з безпеки на транспорті.

Як повідомляється на сайті ЄБА, асоціація просить Мінінфраструктури звернути увагу на ситуацію, яка склалася із безпекою на залізничних шляхах. Зокрема, йдеться про необхідність дотримання всіма власниками вантажних вагонів термінів виконання планових ремонтів вагонів.

"Беручи до уваги важливість безпеки на залізниці, експерти комітету з логістики ЄБА вважають за необхідне після завершення реформування "Укрзалізниці" передати повноваження щодо контролю за ремонтом вагонів Державній службі України з безпеки на транспорті для комплексного вирішення цього питання", - наголошують у ЄБА.

Окрім цього, на думку асоціації, "Укрзалізниця" має забезпечити капітальний ремонт і реконструкцію залізничних колій на найближчі п'ять років обсягом до 1000 км на рік.

"На сьогодні вже щодо третини всієї протяжності залізничних колій, а це близько 8,5 тис. км, прострочені планові ремонти, а на 1,1 тис. км діють обмеження швидкості", - зазначають в асоціації.

З огляду на це ЄБА звернулася до Мінінфраструктури з проханням вжити необхідних заходів щодо посилення контролю з боку "Укрзалізниці" за цією ситуацією, щоб забезпечити кращий рівень безпеки під час залізничних перевезень.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посли G7 занепокоєні відсутністю між Кабміном і наглядовою радою "Нафтогазу" спільного рішення, яке давало б змогу чинній раді виконувати свої обов'язки незалежно

Кабмін підпорядкував собі Калуську ТЕЦ

Кабмін затвердив рішення про утворення Бюро економбезпеки

НАІС реалізувало можливість автоматичної реєстрації ФОП

Кабмін запропонує Раді підвищити рентні ставки, посилити адміністрування податкового боргу - прем'єр

Мінветеранів розробляє всеукраїнську платформу про "ветеранський бізнес"

Накопичувальний рівень пенсійної системи пропонується запроваджувати паралельно зі зниженням ЄСВ та ПДФО - Офіс простих рішень

Україна та США проведуть Раду з питань торгівлі та інвестицій - торгпред

Держпродспоживслужба в I кв.-2021 вилучила 5,4 тонни фальсифікованого м'яса

Нормальна робота БЕБ означає кінець "тіні" через рік-два - Гетманцев

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА