15:53 23.03.2021

Підстави для перегляду рішень НБУ про непогодження члена правління Ощадбанку відсутні - заступник голови НБУ

1 хв читати
Підстави для перегляду рішень НБУ про непогодження члена правління Ощадбанку відсутні - заступник голови НБУ

Підстави для перегляду рішень Національного банку України (НБУ) про непогодження Дмитра Буца на посаду члена правління державного Ощадбанку (Київ) відсутні, повідомив заступник голови правління Ярослав Матузка.

"Щодо останніх рішень НБУ стосовно погодження керівників Ощадбанку зазначаємо, що погодження керівників банків є беззаперечним правом Нацбанку (...) НБУ не бачить підстав для перегляду цих рішень. Реформа корпоративного управління не має зводитися до формальної оцінки відповідності членів правління кваліфікаційним вимогам", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Матузка нагадав, що регулятор під час розгляду кандидата на посаду керівника банку комплексно аналізує результати тестування та співбесіди, а також бере до уваги рівень його професійної придатності з урахуванням наявності необхідного обсягу знань, професійного та управлінського досвіду для належного виконання обов'язків, які будуть на нього покладені.

Заступник голови правління додав, що рішення комітету НБУ з питань нагляду є результатом обговорення членів комітету і правління, які також мають право брати участь у засіданнях.

Як повідомлялося, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова назвала тривожним сигналом відмову комітету з питань нагляду центробанку узгодити Буца на посаду члена правління Ощадбанку після рекомендації його кандидатури кваліфікаційною комісією Нацбанку.

Рожкова додала, що більшість членів комітету є членами кваліфікаційної комісії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА