16:51 23.03.2021

UNIT.City та імпортер BMW в Україні запускають пілот каршерингу електромобілів для резидентів парку

2 хв читати

Інноваційний парк UNIT.City спільно з офіційним імпортером BMW і MINI в Україні "АВТ Баварія" запускають сервіс U.Go - нову модель короткострокової оренди (каршерингу) електромобілів для резидентів парку, повідомила прес-служба компанії-імпортера.

Згідно з повідомленням, UNIT.City виступає як тестовий полігон у рамках цього пілотного проекту, а Київ став першим містом, де буде протестовано нову модель каршерингу.

Наразі скористатися сервісом можуть резиденти та працівники парку UNIT.City, у яких є водійське посвідчення та досвід керування авто понад два роки.

Щоб взяти авто (BMW i3 або MINI Cooper SE) необхідно верифікуватися за допомогою диджитал-асистента UNIT.City, забронювати електромобіль і в зазначений час забрати ключі у Центрі резидентів. Після кожної поїздки автомобілі повертаються до парку та проходять повну санобробку.

Перші дві години користування авто - безкоштовні, наступні оплачує компанія, у якій резидент (199 грн - третя година, кожна наступна - 499 грн).

"Коли UNIT.City буде добудовано, це буде місце без машин. У нас будуть перехоплювальні хаби, а таким сервісом, як U.Go, зможуть користуватися всі резиденти парку. Для бізнесу це буде актуально вдень, для тих, хто житиме тут, - вранці або ввечері. За прогнозами, до 2025 року частка економіки шерингу у загальній виручці компаній у всьому світі досягне 50%, хоча ще у 2013 році вона становила всього 5%. Тому проект стане потужним бустом для екосистеми UNIT.City", - наводить прес-служба слова керуючого партнера UNIT.City Костянтина Євтушенка.

За словами генерального директора BMW і MINI Україна Еріка Бернінгема, BMW Group - один із новаторів каршерингу преміум-класу у всьому світі, запустив свій бренд DriveNow ще у 2011 році.

"До 2017 року BMW Group досягла понад 1 млн зареєстрованих активних користувачів каршерингу, і на сьогодні після ребрендингу у компанії ShareNow обслуговуються понад 4 млн зареєстрованих користувачів із 14 тис. автомобілей у 18 містах. Ми вважаємо, що за допомогою U.Gо зможемо залучити нових клієнтів, які не замислювалися про володіння власним автомобілем, і внести вклад у стійкий розвиток мобільності Києва", - зазначив він.

Інноваційний парк UNIT.City офіційно відкрився у квітні 2017 року на території колишнього Київського мотоциклетного заводу. Його резидент - холдингова компанія UFuture, яка об'єднує бізнес та соціальні проекти бізнесмена Василя Хмельницького.

"АВТ Баварія" працює на українському ринку понад 23 роки. Відповідно до звітності на її сайті, у 2019 році дохід від реалізації становив 3 млрд 853 млн грн, чистий прибуток - 263 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За підсумками швейцарського саміту створять Action plan імплементації Формули миру - Свириденко

Брак робочої сили може стати ключовим фактором для української економіки в наступні місяці - ІЕД

Профільний комітет Ради схвалив проєкт закону про будівництво блоків №3-4 Хмельницької АЕС

Україна і спецкомітет кредиторів не досягли угоди про умови реструктуризації євробондів, продовжать дискусії - Мінфін

Прем'єр Норвегії на Саміті миру оголосив про виділення допомоги на ремонт енергетичної інфраструктури України

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА