14:50 24.03.2021

Coca-Cola втричі збільшила продуктивність лінії розливу напоїв на заводі в Київській області

2 хв читати
Coca-Cola втричі збільшила продуктивність лінії розливу напоїв на заводі в Київській області

 "Кока-Кола Беверіджиз Україна" інвестувала EUR25 млн у модернізацію виробничої лінії на Київському заводі (с. Велика Димерка Київської обл.), потужності якої зростуть втричі - до 42 тис. півлітрових PET-пляшок за годину, повідомила компанія в прес-релізі в середу.

За даними компанії, нове обладнання модернізованих ліній розливу збільшить ефективність виробництва без збільшення енергоспоживання, що зменшить викиди CO2 та оптимізує використання ресурсів.

"Кока-Кола Беверіджиз" уточнила, що оновлює вже другу лінію на Київському заводі за перший квартал 2021 року. Перший етап плану модернізації, проведений у січні, полягав у збільшенні продуктивності лінії напоїв у металевих банках на 80% - до 90 тис. банок за годину.

Згідно з даними компанії, Київський завод працює вже більше ніж 20 років і використовує 11 ліній для розливу безалкогольних напоїв у пластикові та скляні пляшки, металеві банки і Tetra Pak.

Як повідомлялося, "Кока-Кола Беверіджиз Україна" - один із лідерів українського ринку безалкогольних напоїв. Офіційний ботлер - The Coca-Cola Company.

"Кока-Кола Беверіджиз Україна" виробляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях - солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої і холодні чаї.

Перший завод компанії в Україні було відкрито у Львові. Нині компанія володіє одним заводом у с. Великій Димерці Київської області, який запрацював у 1998 році.

Продукцію компанії розповсюджують через 21 дистриб'юторський центр.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА