Інтерфакс-Україна
12:19 25.03.2021

Тимошенко: У "Батьківщини" є план допомоги підприємцям на період локдауну

1 хв читати
Тимошенко: У "Батьківщини" є план допомоги підприємцям на період локдауну

Команда Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" ще у вересні 2020 року розробила законопроект №4008, який пропонує дієву програму допомоги малим і середнім підприємцям, повідомила лідер партії Юлія Тимошенко.

Як повідомляється на сайті політсили, Тимошенко впевнена, що законопроект не розглядають у парламенті, тому що вищому керівництву держави байдуже, як виживатиме малий бізнес в Україні.

"Ми з вересня минулого року не можемо домогтися його ухвалення. Суть цього документа полягає у докорінній зміні системи кредитування. Так, як це роблять усі країни світу – кредитувати під декілька відсотків. Є загальне правило: кредитувати бізнес можна на рівні інфляції. А коли розпочався ковід, інфляція була майже нульова. Це означає – взагалі нульова ставка. Також ми передбачили захист бізнесу від закриття. Тобто пропонуюються компенсації, сприяння. Детально розписано, що і як робити, де брати кошти. Це фундаментальна підтримка бізнесу", - сказала Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

Лідер партії "Батьківщина" назвала розроблений законопроект "порятунком економіки на період ковіду" і виступила за негайне його ухвалення.

Водночас Тимошенко назвала виплати підприємцям у розмірі 8 тис. грн "наругою над людьми та свідченням безпорадності й непрофесійності влади".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Видатки загального фонду держбюджету у жовтні-2025 зросли на 10,7% до жовтня-2024 - Мінфін

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА