Інтерфакс-Україна
12:10 26.03.2021

Разумков підписав і спрямував президенту закон, що захищає боржників і посилює відповідальність колекторів

1 хв читати
Разумков підписав і спрямував президенту закон, що захищає боржників і посилює відповідальність колекторів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту боржників при врегулюванні простроченої заборгованості" (законопроект №4241), повідомляє сайт парламенту.

Закон забороняє колекторам чинити протиправні дії, такі як погрози, шантаж боржників, обман щодо розміру боргу, посягання на особисту гідність, права, свободу, власність боржника і близьких йому осіб.

Документ передбачає складання договорів про колекторські послуги тільки з юридичними особами, включеними до відповідного реєстру Національного банку України, підсилює юридичний захист боржників і відповідальність колекторів за порушення закону.

Закон спрямовано на підпис президентові.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила цей закон 19 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

Міненерго доручено розробити програму розвитку когенерації на 2026 рік – Свириденко

Додаткові 911 МВт потужності вивільнені у загальну мережу після перегляду списків критичної інфраструктури – Свириденко

Мінсоцполітики: до 4,7 тис. грн підвищився розмір середньомісячного доходу сім’ї для отримання пільги з оплати ЖКП

Засновник UFuture Хмельницький планує у 2026р. створити навчальний центр в ІП "Біла Церква" і погасити щонайменше $10 млн кредитів

"Інтерпайп" поставив труби для реалізації великого геотермального проєкту у Словаччині

Офіційні курси гривні до долара та євро оновили мінімуми, євро вперше став дорожче 50 грн

НАЛУ підтримує ініціативу уряду щодо нового Трудового кодексу як системну реформу ринку праці

Ринок сільгоспземель 2025 року увійшов у фазу прогнозованої динаміки - Мінекономіки

Веревський через Kapenata Limited купує в "Агро-Регіону" 9 агропідприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА