12:57 26.03.2021

На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

2 хв читати
На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

Верховна Рада на позачерговому засіданні може розглянути поряд із законопроектами про амністію капіталів (5155, 5156) і компенсацію фізособам-підприємцям та співробітникам підприємств, що постраждали через локдаун (5300), також законопроекти про розблокування приватизації 4543, про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і про перелік заборонених до приватизації підприємств (4020), повідомила заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа ("Слуга народу").

"Очікується, що найближчим часом президент скерує до Верховної Ради листа з проханням скликати ще одне позачергове засідання, щоб розглянути невідкладні законопроекти. По-перше, законопроект про компенсацію в розмірі 8 тис. грн для ФОП і співробітників підприємств, які змушені закритися через локдаун в областях червоної зони", - сказала Підласа агентству в п'ятницю.

На порядку позачергового засідання також очікується проект закону 4020 про перелік держкомпаній, заборонених до приватизації повністю або в яких заборонено відчужувати контрольний пакет акцій, що належить державі, додала Підласа.

"Президент може запропонувати також ВР розглянути законопроекти про амністію капіталів (5155, 5156), про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і законопроект про розблокування великої приватизації (4543)", - додала народний депутат.

За її словами, терміновість розгляду законопроекту 4543 пояснюється тим, що держбюджет на 2021 рік передбачає надходження 12 млрд грн від приватизації, з яких 9 млрд грн, за розрахунками Фонду державного майна, мають надійти від продажу об'єктів великої приватизації.

"Водночас підготовка одного об'єкта до залучення інвестора триває 9-12 місяців. Якщо терміново не дозволити ФДМ розпочати підготовку об'єктів, уряду доведеться залучати ще більше запозичень цього року", - пояснила депутат.

Обидва позачергових засідання, як очікується, відбудуться в один день, зазначила Підласа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС та Україна працюватимуть над прискоренням впровадження вільної зони торгівлі – єврокомісар Шефчович

Україна у 2024 році втратила 10 ГВт енергопотужності, з яких вдалося відновити 5 ГВт – глава Міненерго

Україні важливо зберегти добросусідські відносини і режим вільної торгівлі з ЄС – міністр агрополітики

ФАО у 2025р. має намір підтримати 406,9 тис. українських фермерів

САП направила до суду справу про заволодіння зерном Миронівського інституту пшениці на 23 млн грн

Підземну школу у Дніпровському районі Києва планують добудувати у 2025р

За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль

Epicentr Ceramic Corporation у 2024р подвоїв експорт

Темпи експорту зерна в лютому-2025 почали відставати від минулорічних - Мінагорполітики

Ідея інфраструктурного холдингу на ринку капіталу за участю міжнародних партнерів на стадії обговорення – НКЦПФР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА