Інтерфакс-Україна
12:57 26.03.2021

На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

2 хв читати
На порядку денному позачергового засідання Ради очікуються законопроекти про підтримку ФОП і про перелік заборонених до приватизації підприємств

Верховна Рада на позачерговому засіданні може розглянути поряд із законопроектами про амністію капіталів (5155, 5156) і компенсацію фізособам-підприємцям та співробітникам підприємств, що постраждали через локдаун (5300), також законопроекти про розблокування приватизації 4543, про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і про перелік заборонених до приватизації підприємств (4020), повідомила заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Роксолана Підласа ("Слуга народу").

"Очікується, що найближчим часом президент скерує до Верховної Ради листа з проханням скликати ще одне позачергове засідання, щоб розглянути невідкладні законопроекти. По-перше, законопроект про компенсацію в розмірі 8 тис. грн для ФОП і співробітників підприємств, які змушені закритися через локдаун в областях червоної зони", - сказала Підласа агентству в п'ятницю.

На порядку позачергового засідання також очікується проект закону 4020 про перелік держкомпаній, заборонених до приватизації повністю або в яких заборонено відчужувати контрольний пакет акцій, що належить державі, додала Підласа.

"Президент може запропонувати також ВР розглянути законопроекти про амністію капіталів (5155, 5156), про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки (4157) і законопроект про розблокування великої приватизації (4543)", - додала народний депутат.

За її словами, терміновість розгляду законопроекту 4543 пояснюється тим, що держбюджет на 2021 рік передбачає надходження 12 млрд грн від приватизації, з яких 9 млрд грн, за розрахунками Фонду державного майна, мають надійти від продажу об'єктів великої приватизації.

"Водночас підготовка одного об'єкта до залучення інвестора триває 9-12 місяців. Якщо терміново не дозволити ФДМ розпочати підготовку об'єктів, уряду доведеться залучати ще більше запозичень цього року", - пояснила депутат.

Обидва позачергових засідання, як очікується, відбудуться в один день, зазначила Підласа.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Казахстан разом із сімома країнами ОПЕК+ скоригує графік повернення обсягів видобутку нафти

Трамп після введення мит обіцяє співгромадянам історичні успіхи в економіці

Китай відреагував на торговельні тарифи США, закликавши до консультацій

Кабмін погодив перший внесок 2 млрд грн на підтримку 200 прифронтових і прикордонних громад у 8 областях – Зеленський

ФРС не змінюватиме базову ставку до отримання більшої ясності - Павелл

Обмеження переказів фізосіб збереглися й після припинення обмежень НБУ завдяки міжбанківському меморандуму

"ГарПок" працює над дорожньою картою погашення понад 22 млрд грн боргів перед ВДЕ

ДОТ за час існування зекономив 15% на закупівлях ПММ

Вартість оренди комерційних площ у складі ЖК майже досягла довоєнного рівня

Деякі українські металургійні компанії можуть вийти з ринку США через підвищення мит - ЄБА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА