Інтерфакс-Україна
19:32 30.03.2021

Зеленський назвав ухвалення ВР закону про податкову амністію важливим кроком до детінізації економіки

1 хв читати
Зеленський назвав ухвалення ВР закону про податкову амністію важливим кроком до детінізації економіки

Президент України Володимир Зеленський вітає прийняття Верховною Радою у вівторок за основу пакета законопроектів про "податкову амністію", серед яких - запропонований ним законопроект про добровільне декларування активів фізичних осіб з 1 липня 2021 по 1 липня 2022 року, повідомляється на сайті глави держави.

Це важливий крок до детінізації економіки України, зазначив президент.

Крім того, за його словами, важливим є голосування за законопроект, що забезпечує бюджетне фінансування діяльності Міністерства аграрної політики України.

Глава держави також зазначив, що ухвалення закону, який розблоковує велику приватизацію в країні, дасть змогу залучити стійкі інвестиції в економіку України, створити нові робочі місця та базу для оподаткування.

"Верховна Рада показала, що може працювати в інтересах громадян і заради зміцнення нашої держави навіть у таких складних умовах, як пандемія і локдаун", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки продовжило до 23 грудня прийом заявок на відбір у НР енергокомпаній та збільшило на 2 кількість вакансій в УРМ

Рада має намір змінити назву розмінної монети "копійка" на "шаг"

НБУ визначив режим роботи СЕП і банків на кінець 2025 року і початок 2026-го

Ощадбанк надав "Кернелу" кредит на $77 млн для оновлення технопарку і ремонт зернотерміналу в Чорноморську

МХП завершив збирання врожаю із 330 тис. га і отримав 2 млн тонн

Латвія вносить EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України

США допоможуть Україні забезпечувати продовольством світ і чекають на реконструкцію та відбудову України – Дж. Девіс

НБУ сподівається на якнайшвидше набуття чинності закону про розвиток фінінклюзії

Європарламент схвалив поступову заборону імпорту трубопровідного газу й СПГ із РФ

Люксембург спрямував у Фонд підтримки енергетики України черговий внесок EUR10 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА