19:58 30.03.2021

МВФ поліпшить прогнози для світової економіки на 2021-2022 роки

1 хв читати
МВФ поліпшить прогнози для світової економіки на 2021-2022 роки

Міжнародний валютний фонд (МВФ) поліпшить прогнози для світової економіки на 2021-2022 роки, взявши до уваги нові заходи бюджетного стимулювання в США, а також вакцинацію від COVID-19, що просувається, заявила у вівторок директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва.

Згідно січневого прогнозу МВФ, світовий ВВП збільшиться на 5,5% у 2021 році після падіння на 3,5% у 2020 році у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Уже після публікації цього прогнозу американський Конгрес ухвалив новий пакет заходів підтримки економіки обсягом $1,9 трлн, і адміністрація президента США Джо Байдена, домігшись прогресу у вакцинації, поставила перед країною більш амбітні цілі в цьому сенсі.

"Ці фактори дозволяють нам переглянути з підвищенням прогнози для світової економіки на поточний та наступний роки", - заявила Георгієва.

За її словами, нові прогнози з'являться наступного тижня, коли МВФ опублікує черговий огляд світової економіки (World Economic Outlook, WEO).

Георгієва зазначила, що незважаючи на поліпшення перспектив глобальної економіки, збільшується розрив між багатими країнами, які швидко вакцинують населення від COVID-19, і бідними країнами, у яких немає на це ресурсів.

"Ці країни і без того були обмежені в можливостях для боротьби з кризою", - сказала вона, додавши, що багато хто з них значною мірою залежать від таких сфер, як туризм, серйозно постраждалих у результаті пандемії коронавірусу.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА